Slide background

HİZMETLER

BAKIM SÖZLEŞMELERİ

Müşterilerimizin, katlama ve yapıştırma makinaları ve baskı çözümleri ile ilgili oluşacak sorunlarına acil ve kesintisiz cevap verebilmek ve işlerinin devamlılığını sağlamak için yıllık bakım sözleşmeleri adı altında bakım hizmeti sunmaktayız.

Bu sözleşme çerçevesinde, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli hizmet seçenekleri sunulmaktadır.

Bu hizmet seçenekleri, çeşitli bakım ve destek hizmetleri, müdahale ve onarım süreleri, çeşitli servis seviyeleri içermektedir.

Yıllık Bakım Sözleşmeleri:

Bizim popüler, geniş kapsamlı bakım anlaşmaları aşağıdaki servisleri sağlar.

* Mühendis desteği için sınırsız talep
* 2,4,6 saatte müdahale
* Ücretsiz makine temini
* Tüm yedek parça ve işçilik
* Geniş kapsamlı servis
* Full telefon desteği

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Bir baskı veya bordro basımı sırasında umulmayan bozulmalar, sorunlar çok can sıkıcı ve çok maliyetli olabilir. Bu nedenle Bercom, müşterilerinin işlerinin aksamaması için verdiği hizmetle her zaman gurur duymuştur.

Bizim müşterilerimize sunduğumuz ürünler dünya kalitesinde ürünler olmasına rağmen, iyi yetişmiş uzman mühendislerimiz, herhangi bir sorunda teknik destek hizmetini en hızlı ve en kaliteli şekilde vererek işinizi aksamamasını sağlamakta ve işiniz kaldığı yerden devem etmektesini sağlamaktadır.

Biz, sorunlara mümkün olduğu kadar hızlı cevap verebilmek için iyi yetişmiş, konusunda uzman bir teknik ekiple çalışmaktayız. Bu ekibimiz işlerinizin aksamamasını sağlamak için daima hizmetinizdedir.

Load More